Αργεντινή: Λήστεψαν τον Αγιάλα στη γειτονιά του

Ο Ρομπέρτο Φαμπιάν Αγιάλα έπεσε θύμα ένοπλης ληστείας στο Σαν Καγετάνο της Αργεντινής.

Συγκεκριμένα, οι τρεις δράστες έριξαν αρχικά πέτρες προς το αυτοκίνητο του 48χρονου τεχνικού, ο οποίος αναγκάστηκε να σταματήσει. Στη συνέχεια, με την απειλή όπλων του απέσπασαν το κινητό του τηλέφωνο και 5.600 ευρώ. Ο βοηθός του Λιονέλ Σκαλόνι στην εθνική Αργεντινής, ενημέρωσε τις αρχές, οι οποίες αναζητούν τους δράστες.

Πηγή: Novasports.gr

22 Οκτ 2021 | 08:40

Μπόντο Γκλιμπτ-Ρόμα 6-1: Διασυρμός των "τζιαλορόσι"

Η Μπόντο Γκλιμπτ υποδέχτηκε στο "Ασπμίρα Στάντιον" στο Μπόντο, την Ρόμα για την 3η αγωνιστική του Group C, του Conference League και επικράτησε με 6-1.

Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ 21 Οκτ 2021 | 14:42

Εφιάλτης στην Αχαΐα: Λήστεψαν και έστειλαν στο νοσοκομείο 27χρονη για 400 ευρώ

Θύμα αδίστακτων ληστών για μόλις 400 ευρώ, έπεσε μια 27χρονη, στο Αίγιο.

20 Οκτ 2021 | 08:43

Αντετοκούνμπο: "Ήταν δύσκολο να διαχειριστώ τα συναισθήματα μου…"

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο δεν έκρυψε τη συγκίνηση του κατά τη διάρκεια της απονομής του δαχτυλιδιού.

20 Οκτ 2021 | 08:37

Ο Σαλάχ οδηγεί τη Λίβερπουλ, ο Ντίας την Πόρτο

Το απόλυτο μετά από τρεις αγώνες έχει η Λίβερπουλ, μετά τη νίκη της επί του κακού της "δαίμονα", Ατλέτικο Μαδρίτης.

19 Οκτ 2021 | 13:51

Παναθηναϊκός: "Βλέπει" Φεράρι

Την περίπτωση του Φράνκο Φεράρι φαίνεται να εξετάζουν στον Παναθηναϊκό για την μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου.

19 Οκτ 2021 | 13:45

Άρης: Νίκη από σαράντα κύματα, με πολλαπλά οφέλη!

Για τον Άρη η χθεσινή στη Λαμία δεν ήταν μια απλή νίκη, καθώς του έδωσε πολλά περισσότερα από τους υπερ-απαραίτητους τρεις βαθμούς, σε μια δύσκολη συγκυρία.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΑΤΣ 17 Οκτ 2021 | 19:33

ΠΑΟΚ-Βόλος 4-4: Ο εφησυχασμός των 4 γκολ, έφερε την ισοπαλία

Ο ΠΑΟΚ κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο και δέχτηκε το πρώτο γκολ έφτασε στο 4-1, αλλά στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τρία γκολ.

ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΑΝ 16 Οκτ 2021 | 16:32

"Ζω από τύχη": Εισβολή ληστών σε σπίτι ηλικιωμένου στο Δήλεσι

Ώρες αγωνίας πέρασε ηλικιωμένος ο οποίος ήρθε αντιμέτωπος με ληστές στο σπίτι του στο Δήλεσι.

ΕΡΕΥΝΑΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ 15 Οκτ 2021 | 11:38

Συνελήφθη 34χρονος αντιεξουσιαστής για ληστεία σε χρηματαποστολή και εμπρησμό

Στα χέρια της αστυνομίας, ύστερα από χρόνια ερευνών έπεσε ένας 34χρονος Έλληνας κακοποιός, με διασυνδέσεις στον αντιεξουσιαστικό χώρο, για ένοπλη ληστεία και εμπρησμό.

15 Οκτ 2021 | 09:23

Μπαρτσελόνα: Τρεις εβδομάδες εκτός ο Αραούχο

Τις υπηρεσίες του Ρόναλντ Αραούχο για τις επόμενες τρεις εβδομάδες θα στερηθεί ο Ρόναλντ Κούμαν.

15 Οκτ 2021 | 08:59

Αργεντινή-Περού: Δύσκολη νίκη για την "αλμπισελέστε"

Η Αργεντινή νίκησε δύσκολα 1-0 το Περού εντός έδρας, με το γκολ του Λαουτάρο Μαρτίνες στο 43’.

15 Οκτ 2021 | 08:50

Γερμανία : Το μαγικό άγγιγμα του Χάνζι Φλικ

Η Γερμανία έγινε η πρώτη ομάδα που παίρνει την πρόκριση στο Παγκόσμιο Κύπελλο.

ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ 14 Οκτ 2021 | 20:06

Απίστευτο και όμως αληθινό: Έστειλε τον φίλο του δικαστεί για ληστεία που είχε κάνει εκείνος

Σε υπόθεση ληστείας σε βάρος ηλικιωμένου, στο εδώλιο του κατηγορουμένου δεν πήρε θέση ο πραγματικός κατηγορούμενος, αλλά ένας φίλος του