ΠΑΟ - Ολυμπιακός: Ξανάρχισε ο αγώνας μετά τη διακοπή λόγω δακρυγόνων (φωτό)

Ενταση επικράτησε ανάμεσα σε οπαδούς του Παναθηναϊκού και τα ΜΑΤ στο κλειστό γήπεδο του Αγίου Θωμά στο Μαρούσι, με αποτέλεσμα ο αγώνας να διακοπεί προσωρινά.

Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται τον Ολυμπιακό στο ντέρμπι των "αιωνίων" της Volley League και το ματς διακόπηκε στο 1ο σετ μετά τα χημικά που έπεσαν και με το σκορ να είναι 5-3 υπέρ των "Πρασίνων".

Οι παίκτες και των δύο ομάδων πήγαν στα αποδυτήρια.

ΠΑΟ - Ολυμπιακός: Ξανάρχισε ο αγώνας μετά τη διακοπή λόγω δακρυγόνων (φωτό) - εικόνα 2

Μετά από διαβουλεύσεις που κράτησαν 15 λεπτά οι παίκτες επανήλθαν στον αγωνιστικό χώρο και το ντέρμπι συνεχίστηκε κανονικά.

"ΑΥΛΑΙΑ" ΤΗΣ 7ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 24 Οκτ 2021 | 23:20

Super League: Ξανά στην κορυφή ο Ολυμπιακός - Νίκησε 2-1 τον ΠΑΟΚ

χωρίς να φτάσει σε υψηλά στάνταρ απόδοσης, ο Ολυμπιακός αντέδρασε άμεσα μετά την πρώτη ευρωπαϊκή ήττα την περασμένη Πέμπτη στην Φρανκφούρτη.

ΜΑΧΗΤΙΚΟΙ ΟΙ "ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ" 22 Οκτ 2021 | 23:09

Euroleague: Δεν άντεξε μέχρι τέλους ο Ολυμπιακός, ήττα από την ΤΣΣΚΑ στη Μόσχα

Ο Κλάιμπερν πήρε το... όπλο του και "σκότωσε" τον Ολυμπιακό στα κρίσιμα σημεία του ματς

ΓΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΙΩΝΙΚΟ 22 Οκτ 2021 | 20:38

Παναθηναϊκός: Τιμωρία για τους "πράσινους" - Χωρίς κόσμο με ΟΦΗ και ΠΑΟΚ

Ο Παναθηναϊκός τιμωρήθηκε με ποινή δύο αγωνιστικών και πρόστιμο 70.000 ευρώ από τον αθλητικό δικαστή

22 Οκτ 2021 | 08:33

Μακάμπι-Παναθηναϊκός 77-73: Επική αντεπίθεση για να πάρει τη νίκη, αλλά…

Ο Παναθηναϊκός ήταν στο -20 στα 7’36’’ πριν το τέλος και τότε άρχισε μια τεράστια αντεπίθεση που τον έφερε μέχρι και το 75-73 στα 7’’ πριν το τέλος.

ΚΑΚΟΙ ΟΙ "ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ" 22 Οκτ 2021 | 00:29

Europa League: Κατώτερος των περιστάσεων ο Ολυμπιακός, έχασε με 3-1 από την Άιντραχτ στη Φρανκφούρτη [Βίντεο]

Ο Ολυμπιακός δεν τα κατάφερε στη Φρανκφούρτη, όμως η ισοπαλία στο άλλο ματς του ομίλου τον κρατά με σιγουριά στη δεύτερη θέση

ΣΤΗ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗ 21 Οκτ 2021 | 23:06

Άιντραχτ - Ολυμπιακός: Πίσω στο σκορ οι "ερυθρόλευκοι" - Δείτε τα γκολ [Βίντεο]

Προηγούμενη με 2-1 πήγε στα αποδυτήρια η Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Ο Ελ Αραμπί είχε ισοφαρίσει προσωρινά για τον Ολυμπιακό

ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ 21 Οκτ 2021 | 15:50

Fake news: Οι Ταλιμπάν δεν αποκεφάλισαν νεαρή αθλήτρια του βόλεϊ

Ψευδής είναι η είδηση που κυκλοφόρησε στο Αφγανιστάν, ότι οι Ταλιμπάν αποκεφάλισαν μια νεαρή αθλήτρια της εθνικής ομάδας βόλεϊ

21 Οκτ 2021 | 10:42

Ολυμπιακός: 5.133 ημέρες είναι πολλές

Ο Ολυμπιακός είναι έτοιμος να κάνει ζημιά και στην Άιντραχτ.

19 Οκτ 2021 | 13:51

Παναθηναϊκός: "Βλέπει" Φεράρι

Την περίπτωση του Φράνκο Φεράρι φαίνεται να εξετάζουν στον Παναθηναϊκό για την μεταγραφική περίοδο του Ιανουαρίου.

Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΟ 19 Οκτ 2021 | 13:39

Ολυμπιακός: Απορρίφθηκε η έφεση - Χωρίς κόσμο το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

Χωρίς κόσμο θα διεξαχθεί το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ, καθώς απορρίφθηκε η έφεση που είχε καταθέσει η ομάδα του Πειραιά.

ΜΠΑΣΚΕΤ 19 Οκτ 2021 | 12:36

Παναθηναϊκός: Εγραψε ιστορία ο 15χρονος Νεοκλής Αβδάλας - Ο νεότερος παίκτης των "πρασίνων" στο μπάσκετ [εικόνες - βίντεο]

Ο 15χρονος Νεοκλής Αβδάλας έγινε ο νεότερος παίκτης της ομάδας μπάσκετ του Παναθηναϊκού, στην ιστορία της Α Εθνικής

ΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΒΑ 16 Οκτ 2021 | 08:12

Γιώργος Ανατολάκης: Ο μαχητής των γηπέδων που έγινε βιοπαλαιστής και τώρα επιστρέφει στον Ολυμπιακό

Μαχητής εντός και εκτός γηπέδου, ο Γιώργος Ανατολάκης δεν δίστασε να εργαστεί ως κούριερ για τα προς το ζην - Τώρα επιστρέφει στον Ολυμπιακό, για δεύτερη φορά στη ζωή του

ΣΤΟ 3-1 ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ 15 Οκτ 2021 | 23:44

Euroleague: Επιστροφή στις νίκες για τον Ολυμπιακό, υπέταξε τη Ζαλγκίρις στο ΣΕΦ

Ο Ολυμπιακός λαχτάρησε από τη Ζαλγκίρις στα 12 πρώτα λεπτά, όμως έφτασε εύκολα και με επιβλητικό τρόπο στην τρίτη νίκη (83-68) του για την 4η αγωνιστική της Ευρωλίγκας