Γκέλα για τον ΠΑΟΚ με την Ξάνθη στην Τούμπα

Ισοπαλία με την Ξάνθη στην Τούμπα ο ΠΑΟΚ. Νίκη για Ατρόμητο, στο τελευταίο λεπτό έσωσε την παρτίδα η Βέροια

Φαίνεται πως... ξέσπασε με την «πεντάρα» στην Μπρόντμπι ο ΠΑΟΚ και δεν κράτησε «δυνάμεις» για την πρεμιέρα της Super League, καθώς παραχώρησε μέσα στην Τούμπα «λευκή» ισοπαλία στην Ξάνθη.

Με γκολ του Μπρίτο, ο Ατρόμητος επικράτησε 1-0 του Λεβαδειακού στην πρεμιέρα της Super League. Το ματς έγινε στο γήπεδο του Περιστερίου και ο Βραζιλιάνος σημείωσε το μοναδικό γκολ στο 37ο λεπτό.

Στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων κατάφερε η Βέροια να αποφύγει την εντός έδρας ήττα. Ο Ναζλίδης ισοφάρισε το γκολ που είχε πετύχει ο Ακόστα στο 43' κι έτσι Βέροια και ΠΑΣ Γιάννινα αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στην πρεμιέρα της Super League.

ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ 01 Οκτ 2021 | 08:51

ΠΑΟΚ-Σλόβαν Μπρατισλάβας 1-1: "Χ"αμένη – σημαντική – ευκαιρία [βίντεο]

Ο "Δικέφαλος" κυριάρχησε, είχε τις ευκαιρίες να πάρει τη νίκη, προηγήθηκε αλλά δεν κατάφερε να διαχειριστεί το προβάδισμα κι έφτασε να κινδυνέψει

30 Σεπ 2021 | 11:38

ΠΑΟΚ – Σλόβαν Μπρατισλάβας: Ψάχνει βήμα πρόκρισης στην Τούμπα

Τη δεύτερη νίκη του στους ομίλους του Europa Conference League φιλοδοξεί να πετύχει ο ΠΑΟΚ, ο οποίος φιλοξενεί (22:00) τη Σλόβαν Μπρατισλάβας στην Τούμπα.

27 Σεπ 2021 | 08:25

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-0: Απογείωση με Μπίσεσβαρ

Ο ΠΑΟΚ πήρε "καθαρή" νίκη απέναντι στην ΑΕΚ στην Τούμπα για την 4η αγωνιστική της Super League 1, με τον Ντιέγκο Μπίσεσβαρ να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής για τους "ασπρόμαυρους".

ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ 18 Σεπ 2021 | 13:01

Ολυμπιακός: Ντύθηκε στα "ερυθρόλευκα" ο Γκάρι Ροντρίγκες - Υπέγραψε τριετές συμβόλαιο

Η διοίκηση του Ολυμπιακού ανακοίνωσε την απόκτηση του Γκάρι Ροντρίγκες, ο οποίος υπέγραψε τριετές συμβόλαιο συνεργασίας.

ΝΙΚΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ ΦΑΒΟΡΙ 16 Οκτ 2021 | 23:07

Υδατοσφαίριση - Παγκόσμιο νέων γυναικών: Ήττα για την Εθνική στον τελικό

Το ασημένιο μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα U20 κατέκτησε η Ελλάδα, που έχασε στον τελικό της διοργάνωσης με 10-5 από την Ισπανία.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΗ 16 Οκτ 2021 | 22:58

Ο "Μπάλλος" χτύπησε και τον Άρη: Τεράστα καταστροφή στο προπονητικό κέντρο της ομάδας [Εικόνες]

Τουλάχιστον για ένα μήνα δεν θα μπορούν να χρησιμοποιήσουν το κέντρο οι παίκτες

ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ Ο ΡΟΛΟΣ 16 Οκτ 2021 | 18:45

Εθνική Ελλάδος: Νέος team manager ο Νίκος Ζήσης

O Νίκος Ζήσης είναι ο "εκλεκτός" της Ομοσπονδίας για τη θέση του team manager της "επίσημης αγαπημένης"

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΣΑΛΑΧ 16 Οκτ 2021 | 18:35

Γουότφορντ-Λίβερπουλ 0-5: "Καθάρισε" με Σαλάχ και Φιρμίνο

Σαν… σίφουνας πέρασε από την έδρα της Γουότφορντ η Λίβερπουλ, που νίκησε 5-0. Το 100ο του γκολ πέτυχε ο Μανέ, σπουδαία εμφάνιση για Μανέ- Φιρμίνο.

ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΕΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 16 Οκτ 2021 | 12:40

Εθνική Ελλάδος: Νέος προπονητής της "επίσημης αγαπημένης" ο Σωτήρης Μανωλόπουλος

Ο Σωτήρης Μανωλόπουλος ανέλαβε την Εθνική Ελλάδας στο μπάσκετ

ΤΙ ΠΗΓΕ ΣΤΡΑΒΑ 16 Οκτ 2021 | 08:12

Γιώργος Ανατολάκης: Ο μαχητής των γηπέδων που έγινε βιοπαλαιστής και τώρα επιστρέφει στον Ολυμπιακό

Μαχητής εντός και εκτός γηπέδου, ο Γιώργος Ανατολάκης δεν δίστασε να εργαστεί ως κούριερ για τα προς το ζην - Τώρα επιστρέφει στον Ολυμπιακό, για δεύτερη φορά στη ζωή του

ΕΧΑΣΕ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΤΕΝΙΣΤΑΣ 15 Οκτ 2021 | 23:52

Indian Wells: Ήττα από τον Μπαζιλασβίλι και αποκλεισμός για τον Στέφανο Τσιτσιπά

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς δεν τα κατάφερε απέναντι στον Νικολόζ Μπαζιλασβίλι και αποκλείστηκε από τα ημιτελικά του Indian Wells με ήττα 2-1 σετ.

ΣΤΟ 3-1 ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ 15 Οκτ 2021 | 23:44

Euroleague: Επιστροφή στις νίκες για τον Ολυμπιακό, υπέταξε τη Ζαλγκίρις στο ΣΕΦ

Ο Ολυμπιακός λαχτάρησε από τη Ζαλγκίρις στα 12 πρώτα λεπτά, όμως έφτασε εύκολα και με επιβλητικό τρόπο στην τρίτη νίκη (83-68) του για την 4η αγωνιστική της Ευρωλίγκας

ΘΛΙΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ 25ΧΡΟΝΗ ΑΘΛΗΤΡΙΑ 15 Οκτ 2021 | 21:14

Δολοφονία Τιρόπ: Συνελήφθη ο σύζυγος της παγκόσμιας πρωταθλήτριας - Θεωρείται ο βασικός ύποπτος

H Άγκνες Τιρόπ, παγκόσμια πρωταθλήτρια στον στίβο, βρέθηκε μαχαιρωμένη στο σπίτι που έμενε με τον σύζυγό της στο Ίτεν της Κένυας.