Ισόπαλοι με 1-1 ΑΕΚ και Ολυμπιακός στο ΟΑΚΑ

Σε ένα άγριας ομορφιάς ματς ΑΕΚ και Ολυμπιακός αναδείχθηκαν ισόπαλοι στο ΟΑΚΑ με 1-1. Και οι δύο ομάδες στο τέλος έχασαν την ευκαιρία να πάρουν το ματς.

Στο πρώτο ημίχρονο οι δύο ομάδες μοιράστηκαν το Χ αλλά και δοκάρια, καθώς αμφότερες οι ομάδες δύο φορές σε προσπάθειες τους βρήκαν τις δοκούς αντί για τα δίχτυα.

Η αρχή έγινε με την ΑΕΚ στο 22 κα ιο Ολυμπιακός απάντησε στο 44 με τον Χασάν.

Στο δεύτερο ημίχρονο, όσο περνούσε η ώρα, οι ερυθρόλευκοι πατούσαν καλύτερα και ο Φορτούνης στο 58 επιβεβαίωσε αυτή την άνοδο.

Όμως ήρθε ο Μπακασέτας σχεδόν με τη λήξη να κάνει το 1-1.

Στο 93 ο Γιακουμάκης απείλησε για την ΑΕΚ, αλλά η τεράστια ευκαιρία ήταν για τον Ολυμπιακό με τον Φετφατζίδη, ο οποίο έχασε στο 94 το...άχαστο.

`
ΓΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΚΑΜΑΡΑ 02 Δεκ 2020 | 00:12

Μαρσέιγ - Ολυμπιακός: Με δύο πέναλτι έχασαν οι Πειραιώτες στο "Βελοντρόμ" - Τρομερά παράπονα για τη διατησία του Ισπανού Μανθάνο

Ο Ολυμπιακός μπήκε σε μπελάδες ακόμα και για την 3η θέση μετά την ήττα του από τη Μαρσέιγ με 2-1 - "Φωνάζουν" οι "ερυθρόλευκοι" για το δεύτερο πέναλτι σε χέρι του Ραφίνια

ΑΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ 29 Νοε 2020 | 20:13

Σοκ στον ποδοσφαιρικό κόσμο: Πέθανε στα 42 του ο πρώην παίκτης της ΑΕΚ Πάπα Μπούμπα Ντιόπ

Οι πρώτες πληροφορίες μιλούν για μακροχρόνια ασθένεια – Η είδηση κάνει τον γύρο του διαδικτύου, προκαλώντας σοκ στον κόσμο του ποδοσφαίρου.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 29 Νοε 2020 | 13:24
ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ 28 Νοε 2020 | 12:41

O Θοδωρής Παπαλουκάς αποκαλύπτει: Πέρασα κατάθλιψη όταν σταμάτησα το μπάσκετ

Τι είπε ο Θοδωρής Παπαλουκάς για τη μάχη που έδωσε με τη κατάθλιψη όταν σταμάτησε το μπάσκετ.

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΙ 26 Νοε 2020 | 22:24

Europa League: Συντριβή της ΑΕΚ με 3-0 από τη Ζόρια στο ΟΑΚΑ - Κοντά στον αποκλεισμό η Ένωση

Στη χειρότερη φετινή της εμφάνιση, η ΑΕΚ έμεινε με 10 παίκτες στο 49' και η Ζόρια πήρε τη νίκη με γκολ των Χρόμοφ (61'), Καμπάεφ (75'), Γιουρτσένκο (86' πέναλτι)

ΔΥΟ ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ 25 Νοε 2020 | 22:14

Champions League: Μόνο η Σίτι έπαιζε στο Καραϊσκάκη - 1-0 τον "μισό" Ολυμπιακό

Πιο εύκολα από ό,τι δείχνει το τελικό 1-0 κέρδισε η Μάντσεστερ Σίτι τον Ολυμπιακό, για την 4η αγωνιστική του Champions League

ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ 25 Νοε 2020 | 13:59

Για δεύτερη χρονιά Μέγας Χορηγός του Ολυμπιακού η Winmasters

Για δεύτερη συνεχή χρονιά η winmasters Μεγάλος Χορηγός του Ολυμπιακού Σ.Φ.Π.

ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ 24 Νοε 2020 | 18:57

Ολυμπιακός: Με 8 απουσίες κόντρα στη Σίτι - Εκτός και ο Ραντζέλοβιτς με κορονοϊό

Χωρίς 8 από τους πιο σημαντικούς παίκτες για τα πλάνα του Πέδρο Μαρτίνς θα παίξει ο Ολυμπιακός κόντρα στη Μάντσεστερ Σίτι

ΘΡΙΛΕΡ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ 22 Νοε 2020 | 22:49

Superleague: Λύτρωση στο 91' για ΠΑΟΚ, τεσσάρα η ΑΕΚ, στην κορυφή ο Άρης

Πρώτος μαζί με τον Ολυμπιακός στη βαθμολογία ο Άρης, με νίκες συνέχισαν οι δύο "δικέφαλοι"

ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΕΣ 21 Νοε 2020 | 21:55

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: "Ερυθρόλευκο" το ντέρμπι χάρη στον Κώστα Φορτούνη

Ο Κώστας Φορτούνης με γκολ στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι χάρισε τη νίκη στον Ολυμπιακό κόντρα στον Παναθηναϊκό

ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ 21 Νοε 2020 | 13:20

Ολυμπιακός - ΠΑΟ: Σήμερα το ντέρμπι "αιωνίων" - Η χαμένη αίγλη και τα κρούσματα κορονοϊού

Το ντέρμπι ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό δεσπόζει σήμερα Σάββατο στη Super League

ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΝΣ 18 Νοε 2020 | 20:41

Ολυμπιακός: Χωρίς φορ με ΠΑΟ και Σίτι - Θετικοί στον κορονοϊό Ελ Αραμπί και Χασάν

Γιουσέφ Ελ Αραμπί και Αχμέντ Χασάν βρέθηκαν θετικοί στον κορονοϊό και ο Ολυμπιακός θα τους στερηθεί στα ματς με Παναθηναϊκό και Μάντσεστερ Σίτι

ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΚΟΡΟΝΟΙΟΥ 17 Νοε 2020 | 16:05

Euroleague: Αναβλήθηκαν λόγω κορονοϊού οι αγώνες του Ολυμπιακού με Μπαρτσελόνα και Βιλερμπάν

Τα παιχνίδια του Ολυμπιακού με Μπαρτσελόνα και Βιλερμπάν αναβλήθηκαν μετά τα κρούσματα κορονοϊού