«Καθάρισε» με την πρόκριση και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ακολούθησε το δρόμο που χάραξαν νωρίτερα, Σέλτικ και Σεβίλη.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ακολούθησε το δρόμο που χάραξαν νωρίτερα, Σέλτικ και Σεβίλη. Οι «κόκκινοι διάβολοι» επικράτησαν με άνεση, 3-0 επί της Παρτιζάν στο Όλντ Τράφορντ και δύο... στροφές πριν από το φινάλε των ομίλων εξασφάλισαν την πρόκριση στους «32» του Europa League.

Πηγή, φωτό: ΑΠΕ - ΜΠΕ

ΝΙΚΗΣΕ 3-1 ΣΕΤ ΤΟΝ ΜΕΝΟΥΑ ΠΕΡ 22 Ιαν 2022 | 11:04

Australian Open: Ίδρωσε αλλά προκρίθηκε ο Τσιτσιπάς [βίντεο]

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς νίκησε 3-1 σετ τον Μενουά Περ και πήρε την πρόκριση για τον επόμενο γύρο του αυστραλιανού όπεν.

21 Ιαν 2022 | 21:36

Κορονοϊός: Διασωληνωμένος ο παλαίμαχος άσος του Ολυμπιακού, Βασίλης Μποτίνος

Ο Βασίλης Μποτίνος εισήχθη στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του νοσοκομείου της Νίκαιας

ΣΤΟ 105+1 21 Ιαν 2022 | 09:47

Πρόκριση θρίλερ για την Μπιλμπάο επί της Μπαρτσελόνα

Μεγάλη νίκη πρόκριση στην παράταση για την Αθλέτικ Μπιλμπάο επί της Μπαρτσελόνα στο Σαν Μαμές με 3-2.

"ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ" ΟΙ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ 21 Ιαν 2022 | 09:45

Μακάμπι-Ολυμπιακός 84-69: "Χάθηκε" και πάλι εκτός έδρας

Η Μακάμπι νίκησε τον Ολυμπιακό ύστερα από 8 συνεχόμενες ήττες.

ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΗΣ 21 Ιαν 2022 | 09:38

Σάκκαρη: Άνετη πρόκριση στις "16"

Η Μαρία Σάκκαρη νίκησε με 6-4, 6-1 την Βερόνικα Κουντερμέτοβα και προκρίθηκε στη φάση των "16" του Australian Open.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ 20 Ιαν 2022 | 21:34

Ολυμπιακός: Στη 15η θέση παγκοσμίως για το 2021, σύμφωνα με την IFFHS

Αξίζει να σημειωθεί πως ο Ολυμπιακός σκαρφάλωσε 13 (!) ολόκληρες θέσεις από το 2020, όταν τότε η IFFHS τον τοποθετούσε στην 28η θέση.

ΑΝΕΤΗ ΝΙΚΗ 20 Ιαν 2022 | 10:14

Australian Open: Πέρασε στον επόμενο γύρο ο Τσιτσιπάς

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς νίκησε 3-1 σετ τον Σεμπαστιάν Μπαές και πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση του Αυστραλιανού Οπεν.

"ΣΟΒΑΡΕΥΕΙ" ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ 20 Ιαν 2022 | 09:24

Η ΑΕΚ για τις δηλώσεις Λουτσέσκου: Αντιδράσεις επικοινωνιακού τύπου και προφανούς σκοπιμότητας

Η ΑΕΚ δεν θα μπει στην διαδικασία ν΄ασχοληθεί με τις δηλώσεις που έκανε ο Ράζβαν Λουτσέσκου μετά το τέλος του ματς.

ΣΤΟΥΣ 27 ΠΟΝΤΟΥΣ Ο ΚΡΙΣ ΜΙΝΤΛΕΤΟΝ 20 Ιαν 2022 | 09:21

Μπακς-Γκρίζλις 126-114: Σπουδαία εμφάνιση από τον Γιάννη

Με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να σημειώνει double double, οι Μιλγουόκι Μπακς νίκησαν 126-114 τους Μέμφις Γκρίζλις, εντός έδρας.

ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ 20 Ιαν 2022 | 09:19

Λέστερ – Τότεναμ 2-3: Επική ανατροπή στις καθυστερήσεις

Η Τότεναμ έχανε 2-1 στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων στο Λέστερ αλλά πήρε τη νίκη με δύο γκολ του Στίβεν Μπερχβάιν!

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ 19 Ιαν 2022 | 22:16

Κύπελλο Ελλάδος: Ανοιχτοί λογαριασμοί για ΠΑΟΚ και ΑΕΚ [Βίντεο]

Στον επαναληπτικό του ΟΑΚΑ θα κριθεί η πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου, ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και ΑΕΚ

ΟΙ 20 ΠΙΟ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟΙ 19 Ιαν 2022 | 21:17

Formula 1: Αυτοί είναι οι αστρονομικοί μισθοί των οδηγών της το 2022