Κάτι παραπάνω από κακός ο Δικέφαλος του βορρά γνώρισε την ήττα

Μία πολύ κακή εμφάνιση για τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα ίσως του στοιχίσει την πρόκριση

Ο ΠΑΟΚ, στο γήπεδο της Τούμπας, πραγματοποίησε πολύ κακή εμφάνιση και γνώρισε την ήττα από την εξαιρετική Καραμπάγκ με 0-1, μένοντας πλέον πίσω, στην υπόθεση της πρόκρισης.

Ο "Δικέφαλος του Βορρά" δεν βρήκε τρόπο να διασπάσει την άμυνα των Αζέρων, που τον τιμώρησαν στην πρώτη τους ευκαιρία.

Απόδειξη το γεγονός ότι ο ΠΑΟΚ παρά την κατοχή της μπάλας έφτιαξε την πρώτη του μεγάλη ευκαιρία στο 85ο λεπτό.

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΔΙΚΗ 19 Οκτ 2021 | 18:28

Θεσσαλονίκη: "Έκανα ένα ολέθριο λάθος" - Απολογήθηκαν οι κατηγορούμενοι για τον θάνατο του Βούλγαρου οπαδού

"Ήμουν περικυκλωμένη, δεν μπορούσα να πάω πουθενά. Με κυρίευσε τρόμος, φοβήθηκα, ταράχθηκα" είπε στην απολογία της η 27χρονη η οποία κατηγορείται ότι πέρασε με το αυτοκίνητό της πάνω από τον 28χρονο

Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΠΟ 19 Οκτ 2021 | 13:39

Ολυμπιακός: Απορρίφθηκε η έφεση - Χωρίς κόσμο το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

Χωρίς κόσμο θα διεξαχθεί το ντέρμπι του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ, καθώς απορρίφθηκε η έφεση που είχε καταθέσει η ομάδα του Πειραιά.

ΔΙΝΟΥΝ ΜΑΧΗ 18 Οκτ 2021 | 19:43

Σοκ στο ποδόσφαιρο: Διαγνώστηκαν με καρκίνο οι τερματοφύλακες της Νόργουιτς και της Σερκλ Μπριζ

Ο 20χρονος γκολκίπερ της Νόργουιτς, Νταν Μπάρντεν, διαγνώστηκε με καρκίνο στα γεννητικά όργανα, ενώ αυτός της Σερκλ Μπριζ, Μιγκέλ Βαν Ντάμε, θα παλέψει για πέμπτη φορά με τη λευχαιμία

ΔΙΕΚΟΠΗΚΕ Ο ΑΓΩΝΑΣ 17 Οκτ 2021 | 20:19

Σλοβακία: Ξύλο και τραυματίες στον αγώνα της Σπαρτάκ με τη Σλόβαν - Οπαδοί μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο

Οι οπαδοί των δύο ομάδων της Σλοβακίας περίπου 15 λεπτά μετά την έναρξη του αγώνα, εισέβαλαν στον αγωνιστικό χώρο

ΣΤΟ ΝΑΙΜΕΓΚΕΝ-ΦΙΤΕΣΕ 17 Οκτ 2021 | 20:14
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΑΤΣ 17 Οκτ 2021 | 19:33

ΠΑΟΚ-Βόλος 4-4: Ο εφησυχασμός των 4 γκολ, έφερε την ισοπαλία

Ο ΠΑΟΚ κυριάρχησε στο πρώτο ημίχρονο και δέχτηκε το πρώτο γκολ έφτασε στο 4-1, αλλά στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τρία γκολ.

ΕΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ 15 Οκτ 2021 | 22:02

Γαλλία: Ποδόσφαιρο με Ντεσαγί, Βενγκέρ και Καρεμπέ έπαιξε ο Εμανουέλ Μακρόν [Βίντεο]

Σκόραρε ο Εμανουέλ Μακρόν, σε ποδοσφαιρικό αγώνα που συμμετείχε, για φιλανθρωπικό σκοπό στο Παρίσι

ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΣΟΥΗΔΙΑ 12 Οκτ 2021 | 21:30

Εθνική: Τρικ του Φαν΄τ Σχιπ στην ενδεκάδα με Γιαννούλη-Τσιμίκα!

Ο Τζον Φαν΄τ Σχιπ θα παρατάξει την Εθνική ομάδα ποδοσφαίρου με μόλις μία αλλαγή στην ενδεκάδα και τον Γιαννούλη να παίρνει τη θέση του τιμωρημένου Τζαβέλλα

09 Οκτ 2021 | 20:00

Εθνική Ελλάδος: Ακυρώθηκε το γκολ του Παυλίδη

Η Ελλάδα σκόραρε με τον Παυλίδη αλλά το γκολ ακυρώθηκε μέσω VAR.

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ "ΘΑΥΜΑΤΑ" 08 Οκτ 2021 | 18:14

Οντένσε: "Το θαύμα της Μαδρίτης" [βίντεο]

Μια μάχη ανάμεσα στην "Σταχτομπούτα" της Δανίας, την Οντένσε και τη "Βασίλισσα της Ευρώπης" Ρεάλ Μαδρίτης, με νικητές τους απογόνους του Χανς Κρίστιαν Άντερσεν

ΕΦΕΣΗ ΘΑ ΑΣΚΗΣΟΥΝ ΟΙ "ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟΙ" 08 Οκτ 2021 | 15:01

Ολυμπιακός: Δίχως φιλάθλους στον εντός έδρας με τον ΠΑΟΚ - Ποινή μίας αγωνιστικής για τα καπνογόνα στο ντέρμπι "αιωνίων"

Στον Ολυμπιακό, θεωρούν πως η τιμωρία αυτή της μιας αγωνιστικής, έχει να κάνει άμεση σχέση με το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPER LEAGUE 03 Οκτ 2021 | 16:59