Μπάγερν - Ολυμπιακός 4 - 0 (τελικό)

Με τρία γκολ μέσα στα πρώτα 20 λεπτά του παιχνιδιού οι Βαυαροί επέβαλαν τους δικούς τους ρυθμούς.Ολοκληρώθηκε το β' ημίχρονο με το σκορ να διαμορφώνεται στο 4-0

Με τρία γκολ μέσα στα πρώτα 20 λεπτά του παιχνιδιού στο Μόναχο, οι Βαυαροί έχουν επιβάλει τους δικούς τους ρυθμούς στους ερυθρόλευκους οι οποίοι δεν έχουν καταφέρει να κρατήσουν την μπάλα.

Το σκορ άνοιξε ήδη από το 8ο λεπτό. Ο Ντάγκας Κόστα εκμεταλλεύτηκε κακή απόκρουση του Ρομπέρτο, από σουτ του Μπόατενγκ, και από το πλάι έκανε το 1-0. Στο 16' ο Λεβαντόφσκι έκανε το 2-0 και στο 20' ο Μίλερ στην καρδιά της περιοχής μόνος του, πήρε την σέντρα και από κοντά σκόραρε για τρίτη φορά.

Το 4-0 έκανε στο 70' ο Κομάν που με κεφαλιά πρόλαβε την έξοδο του Ρομπέρτο

Μπάγερν - Ολυμπιακός 4 - 0 (τελικό) - εικόνα 2

Μπάγερν - Ολυμπιακός 4 - 0 (τελικό) - εικόνα 3

ΣΚΟΡΕΡ ΟΙ ΒΑΛΜΠΟΥΕΝΑ ΚΑΙ ΕΛ ΑΡΑΜΠΙ 24 Σεπ 2020 | 00:11

Πλέι οφ Champions League: Αγκαλιά με την πρόκριση ο Ολυμπιακός – Νίκησε 2-0 την Ομόνοια [βίντεο]

Προβάδισμα πρόκρισης στα πλέι οφ του Champions League για τον Ολυμπιακό που επικράτησε 2-0 επί της Ομόνοιας

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΔΙΚΕΙ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 22 Σεπ 2020 | 23:24

Κράσνονταρ - ΠΑΟΚ 2-1: Έχασε, αλλά σκόραρε και μπορεί την ανατροπή στην Τούμπα [Βίντεο]

Ο ΠΑΟΚ έχασε από την Κράσνονταρ, όμως όλα είναι ανοιχτά στη ρεβάνς για την πρόκριση στους ομίλους του Champions League

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ 21 Σεπ 2020 | 17:39

Champions League: Στη μάχη των playoffs ρίχνονται ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός

Τα πρώτα παιχνίδια για τα playoffs του Champions League θα δώσουν ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός

18 Σεπ 2020 | 22:45

Super League: Με το δεξί ο Ολυμπιακός, πρώτη γκέλα για τον ΠΑΟΚ

Πρεμιέρα με νίκη για τον Ολυμπιακό, 3-0 τον Αστέρα - Απώλεια βαθμών για τον ΠΑΟΚ, 1-1 με Ατρόμητο

ΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΤΣ 16 Σεπ 2020 | 21:05

Ολυμπιακός: Η Ομόνοια αντίπαλός του στα πλέι οφ για τους ομίλους του Champions League

Η Ομόνοια κέρδισε τον Ερυθρό Αστέρα στα πέναλτι και θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό

ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ 15 Σεπ 2020 | 22:17

ΠΑΟΚ - Μπενφίκα: Επική πρόκριση για τον "Δικέφαλο" - Ένα βήμα μακριά από τους ομίλους [Βίντεο]

Ο ΠΑΟΚ πήρε το εισιτήριο για τα πλέι οφ του Champions League κόντρα στην Μπενφίκα, την οποία κέρδισε 2-1

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ 15 Σεπ 2020 | 16:01

Champions League: ΠΑΟΚ - Μπενφίκα στην Τούμπα με φόντο την μεγάλη πρόκριση

Στην Τούμπα υποδέχεται την Μπενφίκα ο ΠΑΟΚ για την πρόκριση στα Playoffs του Champions League

13 Σεπ 2020 | 10:08

Τελικός Κυπέλλου: Ο Ολυμπιακός έκανε το νταμπλ με 1-0 την ΑΕΚ

Το γκολ του Λαζάρ Ραντζέλοβιτς ανέβασε τους Πειραιώτες στον ουρανό. Η κατάκτηση του 28ου Κυπέλλου στην ιστορία του Ολυμπιακού.

ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 11 Σεπ 2020 | 17:19

Τελικός Κυπέλλου: "Βράζει" ο Ολυμπιακός με την ΕΠΟ - "Κανένας Μπέος δεν πρέπει να βρίσκεται στο γήπεδο"

Αιχμηρή ανακοίνωση κατά της ΕΠΟ από την ΠΑΕ Ολυμπιακός για τον τελικό Κυπέλλου Ελλάδος

ΣΤΗΝ ΕΛΒΕΤΙΑ ΤΟ GALA 09 Σεπ 2020 | 16:05

Κορονοϊός - UEFA: Στη Νιόν και όχι στην Αθήνα όπως ήταν προγραμματισμένη η κλήρωση του Champions League

Από την Αθήνα στη Νιόν μεταφέρεται η εκδήλωση για την κλήρωση των ομίλων του Chamions League λόγω κορονοϊού

ΕΠΙΣΗΜΟ 07 Σεπ 2020 | 17:13

Ολυμπιακός: Ερυθρόλευκος για τα επόμενα 4 χρόνια ο Πέπε [Εικόνες - Βίντεο]

Έκλεισε στον Ολυμπιακό για τα επόμενα 4 χρόνια ο Πέπε

ΕΥΧΗ ΟΛΩΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ 02 Σεπ 2020 | 17:52

Τελικός Κυπέλλου: Στο Πανθεσσαλικό Στάδιο στις 12/9 το ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Η ΕΠΟ αποφάσισε για την έδρα όπου θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου στις 12 του μήνα

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ 01 Σεπ 2020 | 13:46

Champions League: Με Ομόνοια ή Ερυθρό Αστέρα ο Ολυμπιακός στα play off

Αντίπαλος με την Ομόνοια ή τον Ερυθρό Αστέρα θα τεθεί ο Ολυμπιακός για τα play off του Champions League