Νέα απώλεια για τον Παναθηναϊκό: 1-1 με τον Πανιώνιο

Με γκολ του Λούκας Βιγιαφάνες στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Παναθηναϊκός απέσπασε ισοπαλία με σκορ 1-1 από τον Πανιώνιο, που είχε προηγηθεί με τον Ανσαριφάρντ στο 71΄

Οι πράσινοι έδειξαν για άλλη μια φορά ότι δεν είναι σε καθόλου καλή κατάσταση και δεν εκμεταλλεύτηκαν την γκέλα του Ολυμπιακού που παραχώρησε λευκή ισοπαλία στην Κέρκυρα στο Καραϊσκάκη.

ΜΕ ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ 70-64 26 Νοε 2021 | 10:17

Με φόρα από το Σ.Ε.Φ. ο Παναθηναϊκός νίκησε τη Ζενίτ (70-64), φθάνοντας τις τρεις νίκες στη Euroleague [βίντεο]

Πολύ καλή εμφάνιση και νίκη του Παναθηναϊκού επί της Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης ατο ΟΑΚΑ , με 70-64.

25 Νοε 2021 | 08:56

Παναθηναϊκός: Στην πόρτα της εξόδου ο Φέρελ

Παρελθόν από τον Παναθηναϊκό αναμένεται να αποτελέσει ο Γιόγκι Φέρελ, καθώς ζήτησε να αποδεσμευτεί.

ΥΠΟΔΟΧΗ ΗΡΩΩΝ ΣΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΚΑΙ ΟΑΚΑ 23 Νοε 2021 | 11:53

Παναθηναϊκός: Αποθέωση από τους φίλους της ομάδας [εικόνες]

Οι φίλοι του Παναθηναϊκού συνόδευσαν την αποστολή των "πράσινων" μετά τη νίκη επί του Ολυμπιακού (81-76) στο ΣΕΦ.

Ο ΣΕΡΒΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ 23 Νοε 2021 | 11:41

Παναθηναϊκός: "Έσπασε" ρεκόρ 35 αγώνων στο ΣΕΦ ο Νέντοβιτς

Ο Νεμάνια Νέντοβιτς ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής του Παναθηναϊκού στη νίκη επί του Ολυμπιακού, καταρρίπτοντας μάλιστα ρεκόρ που κρατούσε 35 παιχνίδια στο ΣΕΦ.

ΜΕΓΑΛΟ "ΔΙΠΛΟ" 22 Νοε 2021 | 22:16

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός: Πράσινο το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς στο ΣΕΦ

Παρά τη διαφορά των 14 πόντων, ο άστοχος Ολυμπιακός "κοιμήθηκε" στο 4ο δεκάλεπτο, ο Μπαρτζώκας ξέχασε να πάρει τάιμ άουτ και ο Νέντοβιτς οδήγησε τον Παναθηναϊκό σε μια σπουδαία νίκη στο ΣΕΦ

ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΧΗ 22 Νοε 2021 | 14:41

Μπάσκετ: Ντέρμπι "αιωνίων" απόψε στο ΣΕΦ για το πρωτάθλημα, μετά από τρία χρόνια αναμονής

Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός συγκρούονται στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, στο πλαίσιο της Basketleague για πρώτη φορά από το 2018

19 Νοε 2021 | 09:11

Μπάγερν Μ. – Παναθηναϊκός 81-78: Ήττα στις λεπτομέρειες

Ο Παναθηναϊκός έξι λεπτά πριν το τέλος του αγώνα είχε προβάδισμα 9 πόντων, όμως τελικά ηττήθηκε με 81-78.

18 Νοε 2021 | 10:01

Παναθηναϊκός: Θέλει να σηκώσει κεφάλι

Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει την Μπάγερν στο Μόναχο για την 11η Αγωνιστική της Euroleague.

ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ 16 Νοε 2021 | 22:56

Euroleague: Αρνητής νίκης και αντίδρασης - Έχασε και από την ουραγό Ζαλγκίρις ο Παναθηναϊκός

Τέταρτη σερί ήττα για τον Παναθηναϊκό, που έχασε και από τη Ζαλγκίρις Κάουνας για τη Euroleague

12 Νοε 2021 | 09:33

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ούνιξ 72-74: Έβδομη ήττα στην εκπνοή

Εξαιρετική εμφάνιση από τον Γιώργο Παπαγιάννη που πέτυχε ρεκόρ καριέρας στα ριμπάουντ (17).

ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΙ ΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ 11 Νοε 2021 | 23:13

Euroleague: Σε ελεύθερη πτώση ο Παναθηναϊκός - Έχασε και από την Ούνιξ Καζάν στο ΟΑΚΑ

Ο Παναθηναϊκός γνώρισε την 7η ήττα του σε 9 αγώνες στη φετινή Euroleague - 74-72 η Ούνιξ στο ΟΑΚΑ

2-1 Ο ΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ 07 Νοε 2021 | 22:59

Superleague: Κερδισμένος ο Ολυμπιακός, αύξησε τη διαφορά του - Διπλό στη Λεωφόρο για τον ΠΑΟΚ [Βίντεο]

Με το 1-0 επί του Ιωνικού ο Ολυμπιακός είναι στο +3 από τη δεύτερη ΑΕΚ στην κορυφή του πίνακα της βαθμολογίας της Super League

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 07 Νοε 2021 | 11:20

Superleague: Γκέλα για ΑΕΚ στη Ριζούπολη, ευκαιρία για Ολυμπιακό - Ντέρμπι στη Λεωφόρο

Η ΑΕΚ έμεινε στο 2-2 με τον Απόλλωνα Σμύρνης και αν νικήσει ο Ολυμπιακός τον Ιωνικό, θα μείνει τρεις βαθμούς πίσω στη βαθμολογία της Super League