Τερματοφύλακας βάζει απίστευτο γκολ με φάουλ πίσω από τη σέντρα video

Τερματοφύλακας βάζει γκολ με χτύπημα φάουλ πίσω από τη σέντρα!

Ενα απίστευτο γκολ μπήκε στο πρωτάθλημα της Νορβηγίας από τον... τερματοφύλακας της Στάρτ, ο Χάκον Όπνταλ που εκτέλεσε φάουλ πίσω από τη σέντρα και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του αντίπαλου τερματοφύλακα!

Ωστόσο πρέπει να σημειωθεί ότι ευθύνη για το τέρμα φέρνει και ο γκολκίπερ της αντίπαλης ομάδας, καθώς δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την μπάλα που του έφυγε από τα χέρια.

ΕΙΧΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΔΡΟ ΜΑΡΤΙΝΣ 13 Ιαν 2022 | 15:14

Στον Ρέντη ο Μαρινάκης πριν το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό: "Δείξτε πάθος και αποφασιστικότητα"

Στο προπονητικό κέντρο του Ρέντη βρέθηκε ο Βαγγέλης Μαρινάκης και μίλησε στους παίκτες και τους προπονητές του Ολυμπιακού.

11 Ιαν 2022 | 21:51

Ποδόσφαιρο στην Τζαμάικα: Ρέγκε, καφές και μπάλα!

Στην πατρίδα του Μπομπ Μάρλεϊ και του Γιουσέιν Μπολτ, το ποδόσφαιρο είναι κάτι παραπάνω από ένα απλό σπορ. Είναι λατρεία!

ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ 09 Ιαν 2022 | 19:12

Θεσσαλονίκη: Θύμα ξυλοδαρμού 17χρονος ποδοσφαιριστής του Άρη - Τι καταγγέλλει

Θύμα "τυφλής" οπαδικής βίας κατήγγειλε ότι έπεσε ενας 17χρονος ποδοσφαιριστής της ομάδας νέων Κ19 του Άρη, στη Θεσσαλονίκη.

ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ 09 Ιαν 2022 | 17:00

Αισιοδοξία για τον Κουλιμπαλί: Η φωτογραφία του στο κρεβάτι του νοσοκομείου

Ο Ουσμάν Κουλιμπαλί το απόγευμα του Σαββάτου κατέρρευσε στη μέση του γηπέδου.

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΖΗΤΗΣΑΝ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ 08 Ιαν 2022 | 19:28

Αγωνία στο ποδόσφαιρο: Κατέρρευσε στη μέση του γηπέδου πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού [Βίντεο]

Δεν είναι ακόμα γνωστή η κατάσταση της υγείας του 32χρονου ποδοσφαιριστή, Ουσμάν Κουλιμπαλί.

ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ 04 Ιαν 2022 | 21:39

Συγκλονίζει ο Κρίστιαν Έρικσεν: "Για πέντε λεπτά ήμουν νεκρός - Θέλω να παίξω στο Μουντιάλ του Κατάρ" [Βίντεο]

Ο Δανός ποδοσφαιριστής μίλησε για τα όσα έζησε τη μέρα που κατέρρευσε στον αγωνιστικό χώρο και το γεγονός πως ήταν ουσιαστικά νεκρός για πέντε λεπτά

ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ 02 Ιαν 2022 | 14:41

Θετικός στον κορονοϊό ο Λιονέλ Μέσι - Σοκ στην Παρί Σεν Ζερμέν

Τέσσερα θετικά τεστ, συμπεριλαμβανομένου του Λιονέλ Μέσι, ανακοίνωσε η Παρί Σεν Ζερμέν.

ΤΕΡΣΙΟ ΜΑΡΙΑΝΟ ΝΤΕ ΡΕΖΕΝΤΣΕ 31 Δεκ 2021 | 10:41

Ρεκόρ Γκίνες: Ποδοσφαιριστής ετών 90!

Στις 31 Δεκεμβρίου 1921, γεννήθηκε στη Βραζιλία ο Τέρσιο Μαριάνο ντε Ρεζέντσε, κάτοχος του ρεκόρ Γκίνες ως ο γηραιότερος ποδοσφαιριστής στον κόσμο.

ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ 21 Ιαν 2022 | 09:57

Απίστευτο σκηνικό με Παγώνη στον αέρα του MEGA: Η Βούλγαρη της έδωσε...κόλλυβα- "Θα σοβαρευτείτε; Θα σηκωθώ να φύγω"

Ενα επικό σκηνικό έλαβε χώρα στον αέρα της πρωινής εκπομπής του MEGA "Κοινωνία Ωρα MEGA", όπου ήταν καλεσμένη η Ματίνα Παγώνη. Την κέρασαν... κόλλυβα!

Η ΠΑΡΑΒΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 28 Ιαν 2022 | 16:05

Μια Ελληνίδα "κάρφωσε" τον Τσιτσιπά για το coaching από τον πατέρα του - Τι αποκάλυψε η διαιτητής, Εύα Ασδεράκη [βίντεο]

Μια Ελληνίδα διαιτητής του τένις, η οποία παρακολουθούσε τον χαμένο ημιτελικό του Στέφανου Τσιτσιπά με τον Αλεξέι Μεντμέντεφ, ήταν αυτή που διαπίστωσε τις οδηγίες πού έπαιρνε από τον πατέρα

28 Ιαν 2022 | 15:20

Τσιτσιπάς: Η ανάρτηση στο instagram μετά τον αποκλεισμό του

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ευχαρίστησε τον κόσμο που του στάθηκε με μία ανάρτηση στο instagram.

ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ 28 Ιαν 2022 | 13:12

Έξαλλος ο Μεντβέντεφ με τον πατέρα του Τσιτσιπά που του δίνει συμβουλές- "Είσαι ηλίθιος" φώναξε στον διαιτητή [βίντεο]

Έξαλλος ο Μεντβέντεφ με τον διαιτήτη. Τον κατηγορεί ότι κάνει τα "στραβά μάτια" στο coaching του Τσιτσιπά, από τον πατέρα του

ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΧΗ 28 Ιαν 2022 | 12:18

Ημιτελικός Αustralian Οpen: Αποκλείστηκε ο Τσιτσιπάς από τον Μεντβέντεφ με 1-3 σετ

Ο Έλληνας τενίστας Στέφανος Τσιτσιπάς δεν προκρίθηκε στον τελικό του Australian Open, καθώς ηττήθηκε από τον Ρώσο Ντανίλ Μεντβέντεφ με 3-1.